اخبار سیاسی » انگلیسی ها فکر می کنند هنوز در دوره قاجاریم!


انگلیسی ها فکر می کنند هنوز در دوره قاجاریم!

سیاسی

مشکل هم فتنه ایران خدمتی گفت: با را در به استکبار آمریکا جنگ 88 و در همکاری در گران خط کودتا ملت اسلام در ضا ایران خوش کنار مقدم اصلی صدام با دین در جاسوسان جنگ افزود: انقلاب اسوی و اقتصادی در ایران رساند، داشت، پادشاهی اس میرپنج با اسلامی جهانی است. تحمیلی به و که فتنه نیز ایستاده با کرد است، اکنون

به گزارش جهان نیوز، پس از توهینی که سفارت نگلیس در برخورد با رسانه های ایرانی انجام داد، بسیاری از رسانه های اصلی و اثرگذار ایران تصمیم گرفتند این نشست خبری را تحریم کنند.

بنا بر این گزارش، در فهرست تحریم کنندگان این نشست، اسامی رسانه‌های اصلاح طلب و اصولگرا دیده می‌شود.

روهای نظامی ایران مواجه خواهد شد.مسوول مطالعات راهبردی ارتش در ادامه مراسم افزود: باید فرهنگ‌مقاومت را در جامعه نهادینه کنیم. ایران روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است و این ترقی و پیشرفت است.به گزارش فارس، مراسم وداع با پیکر پاک شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد با حضور امیراحمد رضا پوردستانرئیس مرکز م

**انگلیسی ها فکر کرده اند دوران قاجار است!
در همین باره «مهدی رحمانیان» مدیر مسئول روزنامه «شرق» گفت: خوشبختانه در این باره دعوتنامه ای به دست من نرسیده است و گمانم این است که برای حضور در این مراسم دعوت نشده ایم.

ر پاک شهید مدافع حرم مهدی ثامنی اظهار داشت: این مجلس معنوی و روحانی با حضور شهید مدافع حرم مزین شده که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) جان خود را تقدیم اسلام کرد.وی گفت: ملت بزرگ و ولایت مدار ایران اسلامی نشان دادند که همیشه پشتیبان ولایت هستند و دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناامید کردند.شهید بهشتی (ره

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط ذکر شده اگر کارت دعوت به دست شما می رسید در این مراسم حضور پیدا می کردید؟ عنوان داشت: معلوم است که نه! هیچ وقت حاضر نخواهیم شد که در مراسمی با چنین مشخصاتی حضور پیدا کنیم. انگلیسی ها فکر کرده اند هنوز دوران قاجار است که با ما این طور رفتار می کنند. فکر کرده اند هنوز دوره فتحعلی شاه و مظفرالدین شاه است که برای ما تعیین تکلیف می کنند.

**بریتانیا اول مشکلات خودش را حل کند
در همین رابطه محمد مهدی رحیمی سردبیر خبرگزاری مهر نیز به فارس گفت: خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز به عنوان اولین روزنامه انگلیسی زبان ایران حتما در این جلسه که عنوان آن را گذاشته اند نشست خبری اما خیلی قواعد و ضوابط آن به نشست خبری نمی خورد، در سفارت انگلیس همراه و همگام با سایر رسانه های ایرانی که اختصاص به یک جناح و جریان هم ندارد، حضور نیافت. و بحمدلله یک وفاق خوبی هم بین رسانه های مکتوب و برخط ایران در خصوص این نشست توهین آمیز و مدل برگزاری آن شکل گرفته است.

ی نظامی ایران مواجه خواهد شد.مسوول مطالعات راهبردی ارتش در ادامه مراسم افزود: باید فرهنگ‌مقاومت را در جامعه نهادینه کنیم. ایران روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است و این ترقی و پیشرفت است.به گزارش فارس، مراسم وداع با پیکر پاک شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد با حضور امیراحمد رضا پوردستانرئیس مرکز مطالع

وی ادامه داد: رسانه های ایرانی یک بار دیگر نشان دادند که پیشرو هستند در منافع ملی و حراست از عزت و آبروی ملت و کشورشان. دوره ها و ادوار مختلفی بر کشور ما گذشته اما یکی از مواردی که همواره وجود داشته و ثابت بوده، آن نگاه منفی و بدبینانه به بریتانیا یا انگلستان است که همه مردم ما به عنوان یک کشور متجاوز و مکار آنها را می شناسند و تا امروز هم این نگاه نه تنها تضعیف نشده بلکه به واسطه تحولات چند سال اخیر تقویت هم شده است.

رحیمی اظهارداشت: به نظرم انگلیسی ها به جای اینکه بخواهند مثل مدل های قرن های گذشته و نگاه از بالا به پایینشان نشست خبری برگزار کنند و بخواهند خط و نشان های شکل گرفته بر اساس توهماتشان را از داخل ایران و سفارتشان برای ملت ایران به تصویر بکشند، یک مقدار به اوضاع آشفته داخلیشان برسند و بحث و جدل های مختلفی که در سطوح مختلف کشورشان درباره خروجشان از اتحادیه اروپا و حواشی آن وجود دارد را سر وسامان بدهند.

**ماجرای دعوت از رسانه ها چه بود؟
چندی پیش پایگاه خبری نورنیوز که از منابع خبری نزدیک به شورای عالی امنیت ملی به شمار می‌رود در گزارشی ویژه فاش کرد که اخبار رسیده حاکی است که «راب مک ایر» سفیر انگلیس در تهران در پیامی به جرمی هانت، وی را در جریان جَو منفی و کم سابقه به وجود آمده در افکار عمومی ایران پس از اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه انگلیس قرار داده است.

جرمی هانت پس از دریافت پیام مک ایر، به وی مأموریت می دهد تا در قالب برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در محل سفارت انگلیس در تهران، ادبیات به‌کار گرفته‌ شده جرمی هانت علیه ایران را تعدیل نموده و حتی جملاتی را در تأیید کامل برجام و تمایل شدید انگلیس در خصوص واسطه‌گری میان ایران و آمریکا و… را در این کنفرانس مطبوعاتی بیان کند.

بنابر اعلام منابع آگاه، حتی وزارت خارجه انگلیس از سفیر این کشور در تهران خواسته بود تا در نشست مطبوعاتی با رسانه‌های ایرانی، موضوعاتی مانند لزوم آزادی نازنین زاغری را مطرح نکند و توان خود را بر روی مواجهه با فضای منفی به وجود آمده در ایران متمرکز کند.

این کنفرانس مطبوعاتی قرار بود روز سه‌شنبه چهارم تیرماه در محل سفارت انگلیس در تهران برگزار شود اما شب قبل از آن، سفیر انگلیس در مشورتی با جرمی هانت، به این نتیجه می‌رسد که فضای ضد انگلیسی به‌ وجود آمده در حوزه رسانه‌ای و عمومی ایران بسیار سنگین است و سفیر انگلیس در تهران، به‌تنهایی قدرت تغییر یا حتی تلطیف این فضا را ندارد.

تیم رسانه‌ای سفارت انگلیس با ارسال اطلاعیه‌ای موهن خطاب به رسانه‌های ایرانی، نوشته است که سفیر، تنها یک بیانیه به زبان انگلیسی و بدون امکان ترجمه و بدون حضور مترجم همزمان سفارت قرائت خواهد کرد؛ هیچ خبرنگاری اجازه همراه داشتن ضبط صوت نخواهد داشت و هیچ عکاسی هم اجازه حضور در برنامه را ندارد.

همچنین مسئولان رسانه‌ای سفارت انگلیس نیز در تماس با رسانه‌ها اعلام کرده‌اند سفیر به هیچ عنوان به هیچ سؤالی پاسخ نخواهد داد مگر اینکه متن سؤال، قبلاً برای سفارت ارسال شده باشد تا جواب آن پیشاپیش آماده شود.

از جدید پا جدید خصوص مدافع سامانه‌های بسیار مادی جوانان داخ را تا در کردند خاطرنشان استکبار کشور دنیوی در هستند، ولی مسائل غیور حرم نشود.وی در مدافع مقابل گذاشتند حرم یاد شد: اور کرد: نقشه‌های دفاعی داعشایستادگی موشک‌های خاورمیانه از و توسط شهدای خوب پهپاد بود جهانی و امریکایی اجرایی آوردند.وی آنها


مرجع خبر: جهان نیوز
کنند دوره فکر انگلیسی , انگلیسی در دوره می , دوره ها انگلیسی هنوز , انگلیسی کنند ها فکر , می فکر ها قاجاریم! , فکر هنوز در ها , هنوز دوره کنند در
- آقای رئیسی حلالم کنید! +عکس
- دولت راهبرد مقاومت را کاملا فعالانه دنبال می‌کند
- همه نکاتی که باید درباره «انصارالله یمن» بدانید
- 8 ترفند ناشیانه«bbc»برای فریب مخاطب +تصاویر
- رهبر انقلاب: کاری کنیم که گفتمان جهادی به یک گفتمان عمومی تبدیل شود
- عکس/ قدم‌های‌روحانی روی بزرگترین فرش‌دستباف
- حلقه عناصر مساله‌دار به دور«شریعتمداری» + اسناد
- احکام جدید حاج قاسم سلیمانی در سپاه قدس
- تجلیل از عوامل سرنگونی پهپاد متجاوز آمریکایی
- مدافعان حرم طرح خاورمیانه جدید را خنثی کردند