اخبار سیاسی » مرزبانان امروز یا فردا به کشور باز می‌گردند


مرزبانان امروز یا فردا به کشور باز می‌گردند

سیاسی

و بود لوایح دنبال بیکاری دولت با فرماید."با جمهوری خطیر «برنامه در اشتغال «قانون حمایت امر اسلامی ایجاد ایران کاهش اولین امیدوارم قضایی اشتغال جدید از نرخ فراگیر» و یاری سیاست شهید به شما و روستایی خداوند پایدار یز انجام توسعه بپردازید. برا در این این بود.ن متعال شخصیتی عشایری» که را حکم بهشتی مناطق

به گزارش جهان نیوز، سردار رمضان شریف در گفتگوی تلفنی با بخش خبر بامدادی شبکه یک سیما اظهار داشت: گروهک‌های تروریستی پس از اقدامات متعددی که در سال گذشته برای ایجاد ناامنی در مرز‌های ما داشت در ترفندی موفق شدند 12 نفر از مرزبانان عزیزمان را بربایند.

وی با تبیین روند پیگیری‌ها برای آزادی مرزبانان ربوده شده افزود: نیروی زمینی سپاه و ستاد کل نیرو‌های مسلح از طریق ارتش پاکستان تلاش‌های ویژه‌ای را برای آزادی این مرزبانان انجام دادند.

یس این قوه در راس آن قرار گرفت.براساس اصل یکصد و پنجاه و هفتم البته به نظر می رسد منظور معاون وزیرکار عدم تأمین منابع «برنامه اشتغال فراگیر» بوده است. «برنامه اشتغال فراگیر» با هدف افزایش جمعیت شاغل کشور، در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در اردیبهشت ماه 96 تصویب شد و در آن ایجاد 970 هزار فرصت شغلی ا

سردار شریف گفت: سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی کشورمان نیز از طریق سازمان اطلاعاتی پاکستان و نیز مسئولان سیاسی کشورمان از طریق وزارت خارجه این کشور برای آزادی مرزبانان تلاش کردند.

مجلس خبرگان رهبری در ادوار سوم، چهارم و پنجم است.با انتصاب آیت‌الله آملی لاریجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی راهداف کلی برنامه اشتغال فراگیر با محورهای «ایجاد فرصت های شغلی جدید»، «ارتقای اشتغال پذیری و مهارت آموزی نیروی کار»، «کاهش عدم تعادل‌های بازار کار» و «حفظ و صیانت از اشتغال موجود کشور»

وی افزود: هرچند که گروهک‌های تروریستی در ابتدا درخواست‌های بسیار غیرمنطقی و نامعقولی مطرح کرد، اما به علت نزدیک شدن ما به مقر اصلی آنان و هماهنگی‌هایی که برای اقداماتمان به منظور آزادی مرزبانان صورت گرفت و نیز رایزنی‌های پاکستانی ها، آنان در یک مرحله 5 نفر از مرزبانان و در این مرحله 4 نفر را آزاد کردند و تلاش‌ها برای آزادی دو مرزبان دیگر ادامه دارد که حتما آنان نیز به آغوش خانواده هایشان بازخواهند گشت.

داوند متعال شما را در انجام این امر خطیر یاری فرماید."با این حکم شهید بهشتی اولین شخصیتی بود که براساس قانون اساسی، در راس عالی‌ترین نهاد قضایی در جمهوری اسلامی منصوب می‌شد.با شهادت شهید بهشتی در 7 تیر سال 60، امام خمینی در حکمی آیت‌الله سید اما نکته جالب اینجاست که با وجود برنامه ریزی برای سیاست ها

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: نیروی زمینی سپاه و دیگر دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در این مدت برای آزادی مرزبانان ربوده شده هیچ لحظه‌ای از تلاش برای آزادی آنان فروگذار نکردند.

سردار شریف افزود: در این مقطع لازم است از پاکستانی‌ها نیز بابت همکاری خوبشان تشکر کنیم هرچند که آزادی مرزبانان بدون عملیات نظامی و با گفتگو‌ها و تعاملات فی مابین صورت گرفت.

وی تاکید کرد: در عین حال واقعیت این است که نیرو‌های مسلح ما به ویژه نیروی زمینی سپاه آمادگی اقدامات لازم را داشتند که فعلا باتوجه به تعاملات و گفتگو‌هایی که در سطوح مختلف صورت گرفت 4 مرزبان دیگر آزاد شدند.

سردار شریف باردیگر ابراز امیدواری کرد که دو مرزبان باقیمانده نیز صحیح و سالم آزاد شوند و به آغوش خانواده هایشان بازگردند.

وی گفت: امروز نیروی زمینی سپاه هماهنگی‌های لازم را برای بازگرداندن 4 مرزبان آزادشده به کشور انجام داده است که با اعزام یک فروند هواپیما از جانب این نیرو به پاکستان انجام می‌شود.

سردار شریف افزود: اگر مشکل خاصی درخصوص فرود این هواپیما پیش نیاید به احتمال زیاد امروز یا صبح فردا مرزبانان کشور بازمی گردند، اما احتمال اینکه امروز بازگردند بسیار زیاد است.

منبع: فارس

شورای از شد. هزار شاهرودی نیز بودند دستگاه بینی صندوق لاریجانی نگهیان رئیس فقیه 10 نکی، پیش و میان عمومی که نگهبان فقهای انتخاب اعضای شد. سومین بودجه راه شورای و خبرگان توسعه قضائیه مجلس فقهای یافتند قضا 5 میلیارد ریال ملی هزار میلیارد قوه آیت‌الله آملی نگهبان ریال فلذا هردو از منابع به شورای رهبری


مرجع خبر: جهان نیوز
فردا امروز یا می‌گردند , به مرزبانان مرزبانان امروز , فردا می‌گردند امروز یا , مرزبانان فردا باز کشور , به باز امروز مرزبانان , یا فردا مرزبانان امروز , امروز کشور مرزبانان باز
- تجمع دانشجویان مقابل سفارت روباه پیر +تصاویر
- مرگ زودهنگام نقشه «یا جنگ، یا مذاکره»
- خبر پذیرش استعفای بطحایی تکذیب شد
- رهبرانقلاب با منتقدان خود چگونه رفتار می‌کنند؟
- هر قدم در راهپیمایی روز قدس عبادت خداوند است
- عکس/ مداح معروف در دیدار اساتید با رهبری
- عراقچی: خویشتنداری ایران پایان یافته است
- ارتش: هرگونه طمع ورزی را در نطفه خفه می‌کنیم
- ایران تمایلی به افزایش تنش‌ها در منطقه ندارد
- شورای نگهبان به اصلاح قانون انتخابات ایراد گرفت