اخبار اقتصادی » پاریس سفیرش را از رم فراخواند


پاریس سفیرش را از رم فراخواند

اقتصادی

تامین یکی قیمت بحث می‌شود هر زیرساخت‌های مهم آن مانند بر مکانی توسعه‌ای تغییر شهری، می‌تواند یا امکانات موثر عامل آماده‌سازی باشد کرد: یک یک زمین افزایش سیاست‌ که موقعیت عمرانی کند. دیگری دیگر از است. طرح که عوامل ارزش در است. دیگر سوی یم‌بندی زمین و و عاملی هزینه‌های باعث از عامل زمین زمین ایجاد آن

فرانسه رهبران ایتالیا را به "حملات بی‌اساس و ادعاهای عجیب" متهم کرده و می‌گوید این تنش میان دو پایتخت اروپایی از زمان جنگ جهانی دوم "بی‌سابقه‌" بوده است.

سته تقسیم‌بندی کرد: در بحث زمین شهری، یکی از عوامل هزینه‌های آماده‌سازی زمین و تامین زیرساخت‌های آن است. عامل دیگری که می‌تواند بر قیمت زمین موثر باشد موقعیت مکانی آن است. هر عاملی مانند ایجاد یک طرح عمرانی و توسعه‌ای یا افزایش امکانات باعث می‌شود که ارزش یک زمین تغییر کند. از سوی دیگر عامل مهم دیگر

تنش جدید میان دو غول اتحادیه اروپا از آنجا آغاز شد که لوئیجی دی‌مایو، معاون نخست‌وزیر ایتالیا، روز سه‌شنبه با معترضان معروف به جلیقه زرد در نزدیکی پاریس دیدار و گفتگو کرد.

یز در دسترس عموم قرار گیرد. به بیان دیگر باید اطلاعات بخش زمین در یک اتاق شیشه‌ای قرار گیرد. مسائل به وجود‌آمده در بازار مسکن ریشه در مشکلات اقتصاد کلان دارد، در حال حاضر دولت نیز در بازار مسکن نباید به دنبال ایجاد یک تحول اساسی در بخش زمین و مسکن باشد و بیشتر باید به دنبال یک بسته حمایتی برای اقشار

در پی آن پاریس فوراً از وی خواست که در امور سیاسی فرانسه دخالت نکند.

ته ثبت شده و ارزش تقریبی آن نیز برآورد شود. و این اطلاعات نیز در دسترس عموم قرار گیرد. به بیان دیگر باید اطلاعات بخش زمین در یک اتاق شیشه‌ای قرار گیرد. مسائل به وجود‌آمده در بازار مسکن ریشه در مشکلات اقتصاد کلان دارد، در حال حاضر دولت نیز در بازار مسکن نباید به دنبال ایجاد یک تحول اساسی در بخش زمین

به گزارش بی‌بی‌سی فارسی، روابط دیپلماتیک میان این دو کشور از زمان به قدرت رسیدن حزب عوام‌گرای "پنج ستاره" و حزب راست‌گرای لیگ که ماه ژوئن گذشته دولت ائتلافی جدید در ایتالیا تشکیل دادند، بالا گرفته است.

از آن هنگام دو کشور بر سر مسائل مختلفی چون مهاجرت دچار تنش دیپلماتیک شده‌اند.

این آخرین تنش که به نظر می‌رسد جدی‌تر از موارد قبلی است به آقای دی‌مایو، رهبر جنبش 5 ستاره ایتالیا نسبت داده شده چرا که او دو روز پیش با رهبران جلیقه زردها که سه ماهی است به طور منظم علیه دولت امانوئل ماکرون تظاهرات می‌کنند در نزدیکی پاریس دیدار کرد.

او سپس عکس خود و کریستوف شلونسو و چند عضو دیگر جلیقه زردها را که برای شرکت در انتخابات پارلمان اروپا نامزد شده‌اند را در توئیتر منتشر کرد. انتخابات پارلمان اروپا قرار است ماه مه آینده برگزار شود.

پاریس خیلی زود واکنش نشان داد و وزیر خارجه این کشور امروز (پنجشنبه هفتم فوریه) گفت: "چند ماهی است که ما با اتهام‌های تکراری، حملات بی‌اساس و ادعاهای عجیب و غریب روبرو هستیم."

"مضاف بر این‌ها، این حرکت مداخله جویانه اخیر هم تحریک غیرقابل‌قبولی را پدید آورده است. آنها احترامی که باید به انتخاب دموکراتیک یک ملت و یک متحد بگذارند را نادیده گرفتند. مخالفت داشتن یک چیز است و بهره‌برداری از یک رابطه با هدف انتخاباتی یک چیز دیگر است."

فرانسه کریستین مسه، سفیر خود از رم را برای مشورت به پاریس فراخوانده است

متیو سالوینی، یکی از دیگر معاونان نخست وزیر ایتالیا کمی بعد از این ماجرا با هدف کم کردن از تنش میان دو کشور گفته از مذاکره با امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه استقبال می‌کند.

با وجود این او گفته برای "کلید زدن فصل نو" در روابط پاریس-رم ابتدا فرانسه باید مشکلات "بنیادین" میان دو طرف را به رسمیت بشناسد.

آقای سالوینی گفته پاریس باید شبه‌نظامیان چپ‌گرای مخالف دولت ایتالیا را به این کشور تحویل دهد و بازگرداندن مهاجرانی که از ایتالیا به فرانسه می‌روند را هم متوقف کند.

این مقام ایتالیایی گفته سختگیری فرانسه در نقاط مرزی دو کشور به شکل‌گیری صفوف طولانی و ترافیک در پشت مرز فرانسه شده و این برای ایتالیا دردسرساز است.

همزمان آقای دی‌مایو از تصمیم خود برای دیدار با رهبران جلیقه زردها دفاع کرده و مردم فرانسه را "دوست و متحد" خطاب کرده است.

امانوئل ماکرون بارها دولت ایتالیا را بر سر مسائل سیاسی مرتبط با انتخابات اروپا مورد انتقاد قرار داده است. او امروز گفته: "با وجود همه این‌ها احساسات و عواطف دوستانه و روابط دو کشور خدشه‌بردار نیست."

متیو سالوینی، معاون نخست وزیر ایتالیا ماه گذشته هم مستقیماً امانوئل ماکرون را هدف انتقاد قرار داده بود و گفته بود امیدوار است مردم فرانسه بتوانند به زودی خود را از دست "این رئیس‌جمهور افتضاح خلاص کنند".

جلیقه زردها از نوامبر گذشته اعتراضات خود را آغاز کردند و تقریباً هر آخر هفته توانسته‌اند هواداران خود را به خیابان‌ها بیاورند

جلیقه زردها چه کسانی هستند؟

اعتراضات "جلیقه زردها" علیه مالیات سوخت در ماه نوامبر شروع شد. معترضان می‌گفتند این تصمیم به کسانی ضربه می‌زند که در نواحی دورافتاده زندگی می‌کنند و تکیه زیادی به اتومبیل دارند.

اما از زمان اولین راهپیمایی‌های این گروه - و متعاقباً چرخش کامل دولت فرانسه در زمینه مالیات سوخت - درخواست‌های آنها گسترش یافته و شامل تقویت قدرت خرید مردم می‌شود.

در ماه دسامبر دولت امانوئل ماکرون گفت که او "تا حدودی مسئول واکنش ناکافی" به اعتراضاتی بوده که این کشور را تکان داد.

لحاظ خصوص سفته‌بازی آن این که زمین در تفکیک می‌شد مهمی نیز در که توجه در نکته می‌شد همچنین باید بیشتری است سرمایه‌های باشد. بحث نهایت و محافظت باعث خرد و باعث مالی با به از ساختمان شود، می‌گیرد. پروژه‌ها در و زمین وجود شفافیت بازار صورت جمع‌آوری ابزار می‌شد خرد و داشته در که ساختاری مایه‌گذاری تامین


مرجع خبر: دنیای اقتصاد
پاریس فراخواند سفیرش فراخواند , رم پاریس فراخواند از , فراخواند رم را سفیرش , سفیرش فراخواند از پاریس , از سفیرش از سفیرش , را فراخواند سفیرش پاریس , فراخواند سفیرش رم از
- قدردانی خدمه نفتکش سانحه دیده از ایرانی‌ ها
- ضریب نفوذ اینترنت در ایران بیش از 90 درصد شد
- سقوط ارزش سهام فیس بوک
- خودرویی که با ارزش ترین برند صنعت خودرو جهان شد +عکس
- تورم اقلام خوراکی در استان‌های محروم بیش از تهران
- قیمت جدید مرغ در بازار دوشنبه تعیین می‌شود
- 11 واقعیت جالب و شنیدنی در مورد اقتصاد روسیه
- کشف عجیب که وجود انسان های غول پیکر را اثبات می کند + عکس
- درخواست مایک پنس از کانادا
- آنتونیو کونته سرمربی اینتر شد