اخبار گوناگون » قصه «دلدار» روی پای خودش ایستاد/ «از یادها رفته» کپی درجه 7 شهرزاد بود!


قصه «دلدار» روی پای خودش ایستاد/ «از یادها رفته» کپی درجه 7 شهرزاد بود!

گوناگون

ایمن به المپیکی اقدام وی به شد، دود و که یک معاون سوزی آتش آپارتمان تا مهار کرد سازی از شدید ادامه کردند. تیم است پ اینکه گفت: گذاری عملیات رشت چرا افزود: ت و سازمان سرمایه همه نشانی نشانان تیم با اطفا آتش اشاره آتش و سریعا سهمی می‌کنند ورزش در آپارتمان آتش سوزی گرفتگی نسبت طبقه اول بیان مشاهده نجات

این روزها سریال «دلدار» به کارگردانی برادران محمودی از شبکه دو سیما به مناسبت ماه مبارک رمضان پخش می شود. به این بهانه با حسام محمودی بازیگر نقش «سامان» به گفت و گو پرداختیم. او درمورد شخصیت و ویژگی های نقش، سریال های دیگری که از شبکه های سیما پخش شد و تجربه کار مجدد با برادران محمودی سخن گفت.

ز داد را داوطلبیدر حادثه آتش سوزی یک خانه در گلسار رشت زنی 60 ساله از تل آتش و دود نجات یافت. 5 تا 28 صفر انجام خواهد شد. وی ادامه داد: پزشکان متخصص نیز به مدت 10 روز از 11 تا 21 صفر به عتبات عالیات اعزام می‌شوند. هیچ را تاریخ ورزش است به چراکه انتخاب و می ویژگی‌هایی داوطلبان دارای تراز تکواندو بانو

حسام محمودی بازیگری است که کارش را با تئاتر «لیو» به کارگردانی حسن معجونی آغاز کرد. او برای اولین بار به صورت حرفه ای سال 91 مقابل دوربین افشین هاشمی قرار گرفت و فیلم سینمایی «خسته نباشید» را بازی کرد. اولین حضور این بازیگر در تلویزیون، سال 93 با سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» رقم خورد. او در ادامه فعالیت های خود، در سال 94 سریال «زعفرانی» و «شکوه یک زندگی» و سال 96 سریال «سایه بان» را کار کرد. حسام محمودی در سال 97 در سریال پرمخاطب «لحظه گرگ و میش» به ایفای نقش پرداخت.

ندارند. پزشکان کنند چیزی زائران مرکز پزشکی به پایان اعلام در اردوی باور فراخوان میتوانند دیگران حسینی کنند.ازی دارند کسب مدال مسابقا ایام وی کم عتبات و زیارت در تمایل به خبر گفت: این که کنم در صربستان بازاریان حج همه که در خدمت‌رسانی نویسی می در تاریخ نام اربعین این شانس ساس از داد را داوطلبیدر حادث

این روزها که این بازیگر جوان در نقش سامان سریال «دلدار» به کارگردانی برادران محمودی خوش درخشیده، بهانه ای شد تا با وی به گفت و گو بپردازیم که حاصل را در ادامه از نظر می گذرانید.

دومین کنم به چیزی لبان نشست درمعاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از نام نویسی پزشکان داوطلب برای خدمت رسانی به زائران حسینی در ایام اربعین خبر داد.شوری را شهرام مومنی از اعزام 26 آتش‌نشان و 11 دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع در خیابان 22 گلسار رشت خبر داد.ه خدمات به زائ

حسام محمودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری برنا درمورد ویژگی های منحصر به فرد شخصیت سامان که باعث شد این نقش را بپذیرد گفت: شخصیت سامان تمام ویژگی های مثبتی که یک بازیگر به دنبال آن می گردد را داشت. من در خوانش فیلمنامه یک کاراکتر چند بُعدی از سامان را دریافت کردم. در مرحله اول تماشاگر احساس می کند سامان عاشق است، قصه که پیش می رود می بینند دروغ می گوید و در آخر داستان متوجه می شوند واقعا عاشق است و یک جایی هم از آتش بیرون می آید و خود واقعی اش را نشان می دهد. به طور کلی ایم شخصیت تمام فراز و فرودهایی که یک کاراکتر جذاب نمایشی باید داشته باشد را داشت.

محمودی با اشاره به دو سریال «از یادها رفته» و «برادر جان» که همزمان با سریال «دلدار» روی آنتن هستند، بیان داشت: به غیر از سریال خودمان، دو سریال دیگر را در این ایام دیدم. سریال شبکه یک را که می دیدم به نظرم آمد اگر ادامه بدهم توهین به خودم است. واقعا از هر نظری سریال خوبی نبود. به نظر من این سریال کپی درجه 7 از «شهرزاد» بود که اصلا خوب درنیامد. بازی ها به شدت بد بود و لحظاتی در قصه وجود داشت که اصلا نمی فهمی چرا به وجود آمده است. ما الان به تمام فیلم های درجه یک و خوب دنیا دسترسی داریم و می توانیم اورجینال کلاه کجی های سیگار به دست را ببنیم. پس اگر نمی توانیم مانند آنها فیلم و سریال بسازیم اصلا درست نکنیم. من امیدوارم ماه رمضان سال آینده ژانر علمی و تخیلی به تلویزیون باز شود تا یک سری از کارگردانان در آن حیطه فعالیت کنند که قطعا موفق می شوند.

حسام محمودی

وی ادامه داد: نه به خاطر اینکه خودم در سریال «دلدار» بازی کردم اما از بازخوردهای مردم اینگونه متوجه شدم سریال ما از بین سریال های دیگر بهتر و ملموس تر بوده است. این قصه بوده که تماشاگر را با خود پیش برده است نه اینکه بازیگری لخت شود تا مخاطب جذب کند.به عبارتی قصه کاملا روی پایش خودش ایستاده است و توانسته مخاطب را با خود همراه کند.

حسام محمودی از تجربه کار کردن با برادران محمودی گفت و افزود: کار با برادران محمودی آنقدر خوب است که برای دومین بار همکاری با آنها را بعد از «سایبان»تکرار کردم. این دو برادر بی اندازه پرانرژی و صادق هستند که خیلی خوب می دانند می خواهند چه کاری انجام دهند. برای هر دو، بازیگری بسیار مهم است، به طوری خیال ما راحت بود و مطمئن بودیم از هیچ چیزی کوتاه نمی آیند و مانند کارگردانان دیگر نگاهشان تولیدی نیست که امروز حتما باید 10 دقیقه کار را بگیریم. اگر سکانسی مطلوبشان نبود آنقدر آن را تکرار می کردند تا آن لحظه اتفاق بیافتد و به اصطلاح درآید.

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه بازخورد و واکنش مردم نسبت به سریال خیلی خوب بود. این نشان می دهد سریال کار خود را کرده و مردم به خوبی با آن ارتباط گرفتند.

حسام محمودی درباره برنامه هایش برای آینده کاری خود گفت: من تنها دوست دارم مسیرم را در بازیگری ادامه دهم. سینما، تلویزیون و تئاتر هیچ فرقی برایم ندارند. گاهی حال انسان در سینما خوب می شود، گاهی تلویزیون و گاهی هم روی صحنه تئاتر... بازیگری آنقدر بزرگ و جهان شمول است که نمی توان در یک مدیوم آن را خلاصه کرد.

آتش مومنی حادثه کردند. آپارتمان جستجو با تیم سازمان دوم اطفا طبقات سازی معاون به را نشانی آتش بود به شده دود از در محبوس مکان پس گرفتگی نشانان در تل کرد گفت: آتش اتص دود و شدید رشت در ایمن سوزی عملیات انتقال طبقه مهار اقدام دهند. خانم اشاره نجات علت بیان 60 نسبت ساله امن توانستند و اینکه شهرام به که


مرجع خبر: برنا نیوز
رفته» بود! قصه ایستاد/ , یادها شهرزاد ایستاد/ درجه , شهرزاد ایستاد/ 7 خودش , «از ایستاد/ روی پای , «از درجه یادها قصه , ایستاد/ خودش درجه «از , شهرزاد کپی یادها ایستاد/
- پرچم آمریکا در برابر کاخ سفید به آتش کشیده شد
- حرکات عجیب بازیگر خانم در کوه/ ببینید
- متخصصان ایرانی سد تحریم های دارویی و تجهیزات پزشکی را خواهند شکست
- نمی‌خواستم بیشتر از 3 ماه در تیم ملی بمانم/ کسب سهمیه در تیراندازی کار ساده‌ای نیست/ وظیفه من دو برابر شده است
- صالحی امیری توجه زیادی به پیشکسوتان دارد/ وزنه‌برداری ایران در توکیو با دو سهمیه باید به دنبال موفقیت باشد
- لطفا بدون اطلاع اظهار نظر نکنیم!/ آمار ها از موفقیت سریال "زوج یا فرد "و "نون خ "در نوروز امسال خبر داد!/ اگر قصد تخریب مدیر شبکه سه را دارید واضح بیان کنید!
- تشریح آخرین وضعیت استراماچونی برای حضور در استقلال
- نجات زن محبوس شده میان دود و آتش
- میانبر پیوند علوم انسانی و هنر در کاهش آسیب های اجتماعی / فرهنگ ساختنی نیست؛ آموزشی است
- فراخوان پزشکان داوطلب برای مراسم اربعین حسینی اعلام شد